Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kurumsal
 

 

 

 

 

ANKARA REKOR 1982 yılında kurulan ve bugün itibariyle yaklasık 5000 çeşit ürünü stoklarında bulunduran ANKARA REKOR

Ana Ürün Grupları 

Hidrolik Rakor

Boru Baglantı Elemanları

Hortum

Pnomatik 

Hortum Pres - Soyma Ve Kesme Makina İmalatları

 

ANKARA REKOR müşteri memnuniyeti noktasında çok daha etkin bir üretim anlayışını da planlamıştır.Hidrolik rakorlar başta olmak üzere boru baglantı elemanları üretimini tesislerimizde gerçeklestirmektedir.
Yurt genelinde alanında lider Türkiye‘nin önde gelen markalarının bağlantı elemanlarının üretimini ve satışını gerçekleştiren ANKARA REKOR oluşturduğu bu kurumsal faaliyetler bütünü içerisinde, kurulduğu günden bu yana ortaya koyduğu değişmez kalite ve güven anlayışını bundan sonra da aynı hassasiyetle sürdürecektir.

Müşterilerimizi uzun vadeli ortaklarımız olarak görmekteyiz.Bu yüzden müşteri memnuniyeti birinci önceliğimizdir. Dolayısı ile birinci stratejik hedefimiz, müşterilerimizin sadakatlerini hak etmek ve kazanmaktır.


"Kaliteli ürün üretmek misyonu çerçevesinde, ileri teknolojinin sağlamış olduğu imkanlar ve yeniliği hedefleyen dinamik kadromuz , bugün gerçekleştirmiş olduğumuz ve gelecekte de artacağına inandığımız başarılarımızın kaynağını oluşturmaktadır.


Misyonumuz: Sürekli değişen rekabet ortamına uyum sağlayabilmek ve müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilmek için, kuruluşumuzda Kalite Yönetim sistemini benimseyerek, konusunda uzman personelimizle, teknolojik gelişmeleri, yasal gereklilikleri, tasarımlarımıza yansıtarak, kaliteyi en üst düzeyde tutmaktır.


Politikamız: Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, müşterilerimiz ile sürekli işbirliği içerisinde olmak ve beklentileri karşılamak. talepleri doğrultusunda yeni tasarımlara açık olmak. müşteri şikayetlerini en aza indirmek. Personelimizin, sağlıklı bir iş ortamında, gelecek kaygıları olmadan çalışmalarını sağlamak ve her personelimize özel eğitim programlarının uygulanması ile kişisel becerilerini artırmaktır. Tedarikçilerimiz ile olan ilişkilerimizde sürekliliği sağlayıcı çalışmalar yaparak ticaret hacmimizi birlikte arttırmak. Topluma ve çevreye duyarlı bir firma olarak kanuni mevzuatlara uyarak, standartların gerekliliklerini yerine getirmektir.